חזיית הנקה מומלצת

חזיית הנקה מומלצת

טיפים לבחירת חזיית הנקה

פתיחה וסגירה נוחה – ההבדל העיקרי בין חזיית הנקה לרגילה זוהי האפשרות לפתוח ולסגור את החלק הקדמי העליון על מנת לאפשר לתינוק לינוק ללא צורך בהסרה מלאה של החזיה. החזיות מגיעות עם סוגרים מסוגים שונים, כגון: סוגר מגנט, סוגר בד, תיקתק מפלסטיק ועוד. מומלץ להתנסות ולבחור חזיה עם סגירה ופתיחה שהכי נוחה עבורך.

עוטפת היטב את החזה – כאמור, חזיית ההנקה היא כמו כל חזיה רק אפשרות הפתיחה, אז לא צריך לוותר כאן על אסתטיקה וכדאי לקנות חזיה בה תרגישי כי החזה יושב במקום בצורה אופטימלית.

ללא ברזלים – הברזלים עלולים לגרום לאי נוחות ואף לאדמומיות, אך כמובן הדבר אפשרי בקרב אלה נשים עם חזה גדול במיוחד שזקוקות לתמיכת המתכמת ואינן מסתדרות עם חזיות הנקה רגילות.

נוחות – חשוב שתרגישי עם החזיה בנוח, כן רצוי שהחזה ישב בה טוב, לא רצוי – חזיה לוחצת מדי, מה שעלול ללחוץ על החזה וגם ליצור אי התאמה עם החזה שבתקופה לאחר ההריון נוטה לעבור שינויים פיזיולגיים, חזיה אלסטית נעימה למגע מכותנה או ממיקרופייבר יכולה להוות פתרון מעולה לכך. כמו חשוב לוודא שהחזיה נפתחת בקלות ביד אחת.

רצועת בד נוחה – רצועת הבד של החזיה שעוברת מתחת לבית השחי צריכה להיות מבד נוח, רך ולא עבה מידי, אחרת זה עלול להציק ולהוביל לגירויים לא נעימים.

רפידות – בזמן ההנקה ישנן דליפות של חלב, ישנה אופציה לשים פדים או להשתמש בחזיה עם רפידות, מה שיצריך לכבס אותן כל יום.

מעבר לפרמטרים הנ"ל, כמובן רצוי לבחור חזיה בצבע ועיצוב מחמיא. ישנן גם חזיות עם ריפוד קל מבד שמסייע בהסתרת הזדקרות של הפטמות.

אז איזו חזיה מומלץ לקנות?

היצע החברות שמוכרות חזיות הנקה הוא רחב, עכשיו כשאת יודעת באילו פרמטרים יש להתחשב טרם הבחירה אפשר לבצע מספר מדידות בחנויות הלבשה תחתונה, ובמידה ויש מותג בינלאומי שחשקתן בו אתן מוזמנות לבצע בדיקה אם ניתן לבצע רכישה של החזיה באתרי קניות אונליין בחו"ל במחיר מוזל, כשלעיתים הפער עשוי להיות משמעותי ומשתלם במיוחד.

כתיבת תגובה